TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Tasarımınız onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Kargonuzun durumu siparişinizin sonucunda size verilecek kargo takip numarası ile izlenebilir. Sözleşme konusunu oluşturan ürünler SATICI’nın belirleyeceği kargo firması tarafından ALICI’ya teslim edilir. Kargo ücreti ve varsa kargo sigorta ücreti bedelleri satıcı tarafından ödenir.

Kargoların teslim edime süresi ortalama 2 iş günü ile 12 iş günü sürmektedir.

SATICI Kargo ve Teslimat sırasında üründe meydana gelebilecek olan zararlardan sorumlu değildir. ALICI kendisine teslim edilen üründe bir hasar gördüğünde kargoyu kabul etmeme hakkına sahiptir. Kargo taşıması nedeniyle üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise, ALICI teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturularak iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim etmelidir. Aksi takdirde kargo hasarlarından kaynaklanan hasarlardan veya kullanım kayıplarından sorumluluk ALICI’nın olacaktır ve ürün iade edilemez. SATICI tarafından üründe meydana gelen hatanın kargo ve teslimattan önce meydana gelmiş olmasının tespiti durumunda hasarlı ürün SATICI deposuna ulaştıktan sonra ürünün değiştirilmesi ve tekrar kargoya verilmesi işlemi azami 7 iş günü sürer. Ürünün temin edilememesinden kaynaklanan bir durum söz konusu olduğunda, SATICI, ALICI’ ya yapmış olduğu ödemeyi, işbu sözleşmede yazan koşullarla iade edecektir.

 

CAYMA(İADE) HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden sonda cayma hakkına sahip değildir. Ürünlerde cayma hakkı tasarım bölümünde yapılabilir. Cayma hakkının kullanılması için info@promoapex.com adresine e-mail veya +90 536 945 98 65 telefon ile bildirimde bulunulması şarttır.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.