promo APEX

Promosyona Dair Her Şey

Yaptığımız işi seviyoruz

Baskı öncesi ve sonrası disiplinli iş anlayışımızla işimizi severek yapıyoruz.

Sizin için çalışıyoruz

Uygun fiyat ve ücretsiz tasarım desteğimizle farklılık yaratmaya çalışıyoruz.

promo APEX Hakkında

promoapex.com, müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite ile online matbaa hizmeti sunan bir e-ticaret sitesidir.

promo APEX karton bardaktan ıslak mendile, pipet çeşitlerinden kürdan bayraklara, stick şekerlerden baskılı plastik bardak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile promoapex.com her zaman kendini güncelleyen, yenilikleri takip eden bir firma olarak hizmet vermektedir.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz promo APEX ile geleneksel süreçlerin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. promoapex.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun size teslim ediyoruz.

Müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererek doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yüzden web sitelerinde çok az örneği olan “Ürünlerde Ücretsiz Tasarım Desteği”ni tüm ürünlerimize uyguladık. Baskı öncesinden tasarımın son adımlarına kadar müşteriden onay alarak oluşacak olumsuzlukları giderip memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.